کسب رتبه برتر سازمان آب و برق خوزستان در ارزیابی عملکرد وزارت نیرو
کسب رتبه برتر سازمان آب و برق خوزستان در ارزیابی عملکرد وزارت نیرو
بر اساس ارزیابی وزارت نیرو، سازمان آب و برق خوزستان به عنوان برترین شرکت زیرمجموعه این وزارت خانه در انجام پروژه های عمرانی معرفی شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در پنجاه و نهمین گردهمایی مدیران بخش آب کشور که روز ۱۲ تیرماه سال جاری با حضور وزیر نیرو برگزار شد، ۱۰ شرکت‌ برتر این وزارت خانه در اجرای صحیح، دقیق و سریع پروژه‌های عمرانی معرفی شدند.

علی اکبر محرابیان در این نشست عنوان کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده سازمان آب و برق خوزستان به عنوان برترین شرکت زیرمجموعه وزارت نیرو در انجام سریع، صحیح و دقیق پروژه های عمرانی انتخاب شده است.

وی با تشریح سیاست‌ها و اولویت‌های وزارت نیرو در بخش آب کشور از پروژه‌های اجرایی شرکت‌های آب منطقه‌ای به عنوان پروژه‌های امید آفرین برای جامعه و مردم یاد کرد و گفت: وزارت نیرو در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری برای ایجاد امید در جامعه از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نکرده و تلاش‌های انجام شده و تحقق برنامه‌های پیش بینی شده توسط شرکت‌های آب منطقه‌ای در این راستا به صورت مستمر ارزیابی و اعلام عمومی خواهد شد.

وزیر نیرو در ادامه از موافقت مقام معظم رهبری با تخصیص یک میلیارد دلار برای تکمیل و اتمام طرح‌های مرزی از محل صندوق توسعه ملی خبر داد و افزود: با رایزنی‌های صورت گرفته و با توجه به ضرورت اتمام طرح‌های مرزی به زودی اعتبارات مذکور تخصیص داده خواهد شد تا شاهد امید در مردم به واسطه خدمات ارزنده وزارت نیرو باشیم.

محرابیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تقدیر و تشکر رییس جمهور از خدمات و تلاش‌های وزارت نیرو و شرکت‌های آب منطقه‌ای، از مدیران و کارکنان شرکت‌های برتر به جهت کسب این موفقیت قدردانی کرد.

گفتنی است، سازمان آب و برق خوزستان در سال گذشته با اجرای دقیق، سریع و موفقیت آمیز پروژه آبرسانی غدیر مورد تمجید مدیران ارشد کشوری قرار گرفت.

شایان ذکر است؛ سازمان‌ آب و برق خوزستان و شرکت های آب منطقه‌ای خراسان جنوبی، اردبیل، فارس، آذربایجان شرقی، همدان، چهار محال و بختیاری، کرمان، مازندران و کردستان به ترتیب در رتبه های یکم تا دهم قرار گرفتند.