رژیم صهیونسیتی یک غده سرطانی و ضد انسانی است
رژیم صهیونسیتی یک غده سرطانی و ضد انسانی است
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جمع مردم اهواز گفت: رژیم صهیونسیتی یک غده سرطانی و ضد انسانی است که باید از بین برود.


به گزارش آوای دانشجو از خوزستان، حجت الاسلام و مسلمین مرتضی آقاتهرانی در مراسم روز قدس در مصلی اهواز اظهار داشت: رژیم صهیونسیتی یک رژیم ضدانسانی و بیگانه از انسانیت است. نطفه این رژیم غیر مشروع است.
وی افزود: این غده سرطانی دنبال تفرقه و نابودی تمدن اسلامی است و‌ مبنای این رژیم ترویج فساد مالی و اخلاقی است.
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی کشور ادامه داد: امام خمینی ره حتی در رژیم طاغوت به شاه نصیحت می‌کرد که با این غده ارتباطی نداشته باشد چرا که صهیونیسم منشأ فساد علیه بشریت است.
آقاتهرانی افزود: راه مبارزه با این رژیم کودک کش مقاومت است و این مسیری است که امام خمینی ره بنا نهادند و باید این مسیر را با قوت ادامه داد و هر مسیر غیر مقاومت محکوم به شکست است.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در مسیر مبارزه باید تابع ولی فقیه بود و اگر در جریان بیداری اسلامی رهبری مثل امام خمینی حضور داشت، انحراف ایجاد نمی شد و‌ کودتاگران بر کشور مصر حاکم نمی شدند.
وی افزود: ولایت فقیه مایه وحدت و انسجام و پیشرفت کشور است و در سایه ولی فقیه قدس آزاد شدنی است و مطمئن باشید دنیای پیش رو دنیای بدون صهیونیسم است.
آقاتهرانی با اشاره به برخی ناهنجاری های فرهنگی در کشور بیان داشت: در کمیسیون فرهنگی برای ازدواج آسان جوانان طرح های مناسبی تدوین شده است که در این زمینه دولت ورود و همکاری خوبی داشتند.
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی ایران بیان داشت: یکی از چالشهای کشور مدیریت فضای مجازی کشور از سوی بیگانه است و استقلالی در این زمینه نداریم و دشمن هر وقت بخواهد می‌تواند کارت سوخت و بانکی ما را مختل کند و یا صداوسیما را هک کند.
وی افزود: طرح مدیریت فضای مجازی برای حمایت از کاربر است و هیچ جای این طرح بحثی از فیلتر و محدودیت و مسدودی نیست. امید دشمن به بی بندوباری در فضای مجازی است.
انتهای پیام

انتهای پیام