آمادگی مناطق نفتخیز جنوب برای حمایت از فعالیت‌های فرهنگی در مسجدسلیمان
آمادگی مناطق نفتخیز جنوب برای حمایت از فعالیت‌های فرهنگی در مسجدسلیمان
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از آمادگی این شرکت برای حمایت از فعالیت‌های فرهنگی در شهر مسجدسلیمان خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مهندس علیرضا دانشی شامگاه چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ در دیدار صمیمی با حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز و حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه مسجدسلیمان، با اشاره به اینکه ظرفیت‌های زیادی در مسجدسلیمان در حوزه‌های فرهنگی وجود دارد تصریح کرد: مدیریت انقلابی و جهادی باید این ظرفیت‌ها را به جریان بیندازد.

وی اظهار داشت: در این راستا مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تمام‌قد در خدمت به فرهنگ و ارزش‌های انقلاب و مساجد خواهد بود و از همه توان خود برای رفع نیازمندی‌های مساجد و ظرفیت‌های فرهنگی شهر استفاده خواهد کرد.

امام جمعه موقت اهواز در این دیدار ضمن اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی و تاریخی مسجدسلیمان توضیحاتی در خصوص نیازمندی‌های فرهنگی مسجدسلیمان و نیز اقداماتی که در زمینه مسجدسازی و فعالیت‌های فرهنگی صورت گرفته است ارائه دادند.

همچنین امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان نیز در راستای تاثیر حوزه علمیه در فضای فرهنگی به ایراد سخن پرداختند و تعاملات بیشتر صنعت نفت با حوزه را خواستار شدند.

شایان ذکر است مهندس دانشی و هیئت همراه پیش از این دیدار از تاسیسات بهره‌برداری هفت‌شهیدان مسجدسلیمان بازدید به عمل آوردند