استفاده مدیران منطقه آزاد اروند از ماشین‌هایی کذایی خارجی شایسته دولت انقلابی نیست
استفاده مدیران منطقه آزاد اروند از ماشین‌هایی کذایی خارجی شایسته دولت انقلابی نیست
نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: آقای اسکندری و همکاران وی بدانند خودروهای کذایی خارجی شایسته مدیران دولت انقلابی نیست، خودروهای خارجی را به خودروهای ایرانی تبدیل کنید.

حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد امروز در آیین اختتامیه نخستین جشنواره قرآنی «مهاجر» یادبود شهدای قرآنی منا، اظهار کرد: در دوره‌ای که در شهرستان خرمشهر بودیم، آقایان میلیاردها تومان را صرف احداث ساختمان فعلی سازمان منطقه آزاد اروند کردند در حالی‌ که اولویت با تکمیل بیمارستان تخصصی قلب خرمشهر به‌عنوان مرکز توریسم درمانی مستقر در منطقه بود.

وی افزود: اولویت مردم احداث این ساختمان نبود و انتظار می‌رفت که وضعیت آن به نفع مردم منطقه تعیین تکلیف شود.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: آقای اسکندری و همکاران وی بدانند خودروهای کذایی خارجی شایسته مدیران دولت انقلابی نیست، خودروهای خارجی را به خودروهای ایرانی تبدیل کنید، رئیس‌جمهور این کشور امروز از خودروهای ایرانی استفاده می‌کند، معنا ندارد که به بهانه‌های واهی خودروهای خارجی حفظ و استفاده شود.

موسوی‌فرد بیان کرد: مناطق مختلفی در آبادان و خرمشهر نیازمند توجه جدی هستند، درآمدهای منطقه باید به‌ نفع مردم مدیریت شود، مردم به دولت انقلابی دل خوش کرده‌اند نباید در دولت انقلابی مدیران به‌ روش‌های اصطلاحاً لاک‌پشتی، به‌گونه‌ای که تغییرات محسوس نباشد عمل شود.

وی با اشاره به‌ اینکه توسعه منطقه آزاد اروند در جهت کمک به شرایط دو شهرستان آبادان و خرمشهر در بازه پس از بازسازی بود، عنوان کرد: مردم باید آثار استقرار منطقه آزاد اروند را ببینند، آثار دروازه‌هایی که میلیاردها تومان در آن هزینه شد باید ملموس باشد همچنان که امروز این دروازه‌ها رها هستند.

امام جمعه اهواز گفت: در موضوع استفاده از ظرفیت بازار عراق، برخی موضوع فعال‌سازی بازارهای مرزی‌ را مطرح کردند، بنده مخالفت کردم، مردم جنوب عراق همچون مردم ما مسلمان و شیعه هستند باید بیایند در بازارها و کسب‌وکار اصناف ما رونق بگیرد.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، اظهار کرد: در بازه آزادسازی ورود اتباع عراقی به منطقه آزاد اروند فرصت‌های بسیاری فراهم آمد و صنوف مختلف از مرز بین‌المللی شلمچه تا مرکز شهرهای آبادان و خرمشهر درگیر فعالیت بودند به نحوی که بر معیشت مردم تأثیر محسوسی داشت. البته تبلیغات سوء همواره وجود داشته و باید تبعات را مدیریت کرد اما اینها نافی ضرورت استفاده از این فرصت به نفع معیشت مردم نیست.

انتهای پیام/