محدودیت‌های ترافیکی ویژه برپایی نماز عید سعید فطر در اهواز
محدودیت‌های ترافیکی ویژه برپایی نماز عید سعید فطر در اهواز
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان محدودیت‌های ترافیکی ویژه برپایی نماز عید سعید فطر را اعلام کرد.

سرهنگ فرید کریمی زاده اظهار کرد: برای هرچه باشکوه‌تر برپا شدن نماز عید فطر و ایجاد امنیت و آرامش مردم، پلیس محدودیت های تردد را در مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز جماعت پیش بینی کرده است.

وی افزود: در مرکز استان (شهرستان اهواز) این محدودیت‌های ترافیکی از ساعات اولیه بامداد روز عید در مسیر بلوار آیت اله بهبهانی حدفاصل تقاطع پاداد تا تقاطع کیکاوس (آتش نشانی) به‌صورت رفت و برگشت و کلیه معابر فرعی منتهی به این محل با موانع مسدود و منع تردد صورت خواهد گرفت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان گفت: اگر هرگونه توقف در محل‌ یادشده مشاهده شود پلیس به وسیله جرثقیل نسبت به انتقال آن وسیله نقلیه به پارکینگ اقدام خواهد کرد.

وی در خصوص مسیرهای جایگزین گفت: خیابان پیروزی (کمپانی) و خیابان زند برای مسیرهای جایگزین پیش بینی شدند که با توجه به عرض محدود این معابر از شهروندان خواسته می شود در جهت روان‌سازی ترافیک از توقف در این محدوده ها جدا خودداری کنند.

کریمی زاده با بیان اینکه اتوبوسرانی اهواز جهت رفاه حال شهروندان برای کلیه مناطق اتوبوس‌های خود را آماده بکار کرده است، از شهروندان خواست: تردد با موتورسیکلت در این محدوده به دلیل ترافیک سنگین بلاخص تردد زیاد عابران، خطرآفرین است بنابراین شهروندان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

انتهای پیام/