جابجایی ۶ دکل حفاری و ۱۷ میلیون لیتر سوخت در راستای پشتیبانی از تولید
جابجایی ۶ دکل حفاری و ۱۷ میلیون لیتر سوخت در راستای پشتیبانی از تولید
سرپرست مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید گفت: ۶ دكل حفاري توسط ناوگان عمليات ترابري سنگين اين مدیریت جابجایی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، مهندس امیر بصیری با تشریح عملکرد این مدیریت در ۶ ماه دوم سال ۱۴۰۰ افزود: در این مدت علاوه بر جابجایی دکل‌ها که متعلق به مناطق نفتخیز جنوب بوده، ۱۷  میلیون لیتر سوخت نفت گاز دکل‌های حفاری و لوله مغزی سیار نیز از سوی این مدیریت حمل و ارسال شد.

وی گفت: همچنین ارسال بیش از ۹۵۰۰ تن لوله جداری و حدود ۴۶ هزار تن مواد شیمیایی به دکل های حفاری و دستگاه های لوله مغزی سیار و تامین و ارسال بیش از ۵۳ میلیون لیتر آب آشامیدنی  و آب خام دکل های حفاری، دستگاه های لوله مغزی سیار و تاسیسات شرکت نفت و گاز مارون از دیگر فعالیت های این مدیریت در نیمه دوم سال گذشته محسوب می شود.

 مهندس بصیری ادامه داد: در ۶ ماه دوم سال گذشته خدمات ارائه شده در واحد ماشین آلات سیار ساختمانی شامل انواع دستگاه های راهسازی و بالابرنده، کمپرسور هوا، موتور جوش و مولد برق به واحدهای ستادی و شرکت های بهره برداری نفت و گاز تابعه ۱۷۱۱ دستگاه بوده است.

 وی افزود: همچنین  بخش عملیات ویژه خطوط لوله شامل تعمیرات هات تپ، بورینگ و لوله‌‌بُر۱۲۹دستگاه به شرکت های تابعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب خدمات ارائه شده است.

 سرپرست مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید گفت: در این مدت افزون بر ۷۲۲۲۷۴ نفر هزار جابجایی کارکنان واحدهای بهره‌برداری، خانوادگی و مدارس انجام شد و ۵۲۹ دستگاه خودرو به اردوهای دانش‌آموزی، راهیان نور و مناسبت‌های مختلف اختصاص یافت.

 مهندس بصیری انجام۱۰۲۳۴ مورد تعمیرات اضطراری و تعمیرات عمومی، ۱۵۲۸۵ مورد تعمیرات بازرسی فنی دوره ای خودروها و ماشین آلات، ۱۲۰۵۴ مورد بازرسی فنی دوره‌ای خودروهای شرکتی و استیجاری، ۹۷۴۵ مورد انجام تعمیرات عمومی و ۱۹ مورد بازسازی کامل خودروها را از فعالیت های این مدیریت در مدت پیش‌گفته عنوان کرد