۸۴ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط شد
۸۴ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط شد
فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز ، گفت: در این طرح ۸۴ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در سطح استان کشف و جمع آوری شد.

به گزارش روز چهارشنبه اوای دانشجو به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی در سطح خوزستان بیان کرد: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با همکاری سایر یگان‌های انتظامی استان، طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز را به مدت چهار روز در سطح استان اجرا شد.

وی افزود: ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی ۷۸ نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد: در اجرای این طرح ۸۴ قبضه سلاح غیرمجاز، شامل ۲۹ قبضه سلاح جنگی، ۵۵ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و همچنین ۱۸ هزار و ۲۴۵ فشنگ مربوطه کشف و ضبط شد.

سردار صالحی با بیان اینکه وجود سلاح غیرمجاز یکی از عوامل بستر ساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت‌ مسلحانه است، گفت: مجموعه انتظامی با جدیت تمام و قاطعانه با دارندگان سلاح غیرمجاز و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی مردم برخورد می‌کند.