بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از قرارگاه پشتیبانی این شرکت از امدادرسانان حادثه ساختمان متروپل آبادان
بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از قرارگاه پشتیبانی این شرکت از امدادرسانان حادثه ساختمان متروپل آبادان
ی مناطق نفتخیز جنوب، از قرارگاه پشتیبانی شرکت نفت و گاز اروندان از عملیات امدادرسانی به سانحه تلخ ساختمان متروپل آبادان بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان روند کمک رسانی ها و ارائه خدمات قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، ظهر امروز ۵ خرداد ماه، مدیران عامل شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، از قرارگاه پشتیبانی شرکت نفت و گاز اروندان از عملیات امدادرسانی به سانحه تلخ ساختمان متروپل آبادان بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان روند کمک رسانی ها و ارائه خدمات قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارکنان و بسیجیان جهادگر این شرکت در این چهار روز سخت گذشته از حادثه، بیان داشت: از اولین ساعات این فاجعه دلخراش با بررسی و آماده باش امکانات موجود و در اختیار شرکت نفت و گاز اروندان هماهنگی با مسئولین در میدان عملیات کمک رسانی انجام شد، تا از حداکثر ظرفیت های ممکن این شرکت جهت تسهیل و سرعت در انجام امدادرسانی بهره گرفته شود.

مهندس عذاری اهوازی در ادامه اظهار داشت: در همین راستا در این چهار روز تلخ، این شرکت با حضور لحظه به لحظه در صحنه، در اختیار قراردادن ماشین آلات سنگین و سبک، پخت غذای گرم جهت امدادرسانان و ارائه خدمات پشتیبانی به مسئولین مربوطه تلاش خود را در سرعت بخشی و تسهیل عملیات نجات و آواربرداری به عمل آورد.

ایشان افزود: این شرکت و دیگر شرکت های صنعت نفت جنوب پیرو تاکیدات دکتر خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، تا آخرین لحظه که ستاد مدیریت بحران این حادثه تشخیص دهد با تمام امکانات خود در صحنه آماده به خدمت باقی خواهند ماند.