پتروشیمی غدیر با دست پُر به مجمع سالانه آمد/حضور غدیر با رکوردشکنی‌های پی در پی در تولید و فروش
پتروشیمی غدیر با دست پُر به مجمع سالانه آمد/حضور غدیر با رکوردشکنی‌های پی در پی در تولید و فروش
پتروشیمی غدیر در حالی در مجمع سالانه شرکت می کند که در ماه های اخیر رکورد تولید و فروش را به صورت مستمر جابجا کرده است.

به گزارش آوای دانشجو و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی غدیر، این شرکت با شکستن رکورد تولید و فروش نیمه دوم سال گذشته و فروردین و اردیبهشت سالجاری، در مجمع سالانه و با دست پر، حاضر شد.

سود خالص حاصل از فروش محصولات این شرکت در نیمه دوم سال ۱۴٠٠ در مقایسه با نیمه اول سال، بیش از ۴٠ درصد افزایش یافت.

بر همین اساس، میزان کل سود شرکت به طور چشمگیری روند افزایشی داشت.دلیل این افزایش سوددهی از سوی مدیرعامل شرکت، کاهش هزینه‌های مالی، رفع مشکلات فرآیندی، جبران عقب ماندگی تولید، رفع گلوگاه ها و انجام اقدامات به موقع و اثرگذار در تولیدات و همچنین افزایش ظرفیت تولید، عنوان شده است.

از سوی دیگر، شرکت پتروشیمی غدیر در فروردین ماه ۱۴۰۱، بالاترین میزان فروش فروردین ماه در تاریخ شرکت را رقم زد و به رکوردشکنی و تداوم رشد سوددهی خود ادامه داد.علاوه بر این، میزان تولید شرکت از ابتدای سالجاری تاکنون(۱۶ خردادماه)، به حدود ۲۸ هزار تن رسیده که این میزان تولید در بازه زمانی مذکور، قابل توجه و بینظیر بوده است.در پایان لازم به ذکر است، پتروشیمی غدیر، با کوله باری از خدمات، تولید، ارزآوری برای کشور و غیره، پا به مجمع سالانه گذاشته است.

به نظر می‌رسد در ادامه سال‌جاری نیز شاهد شکستن رکوردهای دیگر در تولید و فروش شرکت باشیم، به این دلیل که مجموعه مدیریت و کارکنان آن، به دنبال ارتقای جایگاه شرکت و افزایش ارزآوری برای میهن اسلامی ایران هستند.