مراسم تکریم و معارفه مدیر و سرپرست مدیریت امور مالی مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مدیر و سرپرست مدیریت امور مالی مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد
طي مراسمي با حضور مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب حمید مدملی به عنوان سرپرست مديریت امور مالي اين شركت معرفي و از تلاش‌های مرتضی قربانی مدیر پیشین امور مالی تجلیل شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، در این مراسم که روز شنبه (۲۱ خرداد ۱۴۰۱) برگزار شد، مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با تبریک سالروز ولادت امام رضا(ع) گفت:  آقای قربانی در مدت تصدی این مسئولیت تلاش خود را برای بالندگی سازمان انجام داد و این انتظار را داریم که در ادامه نیز از خدمات ایشان کمال استفاده را ببریم چون همه ما برای شکوفایی مناطق نفتخیز جنوب، صنعت نفت و کشور تلاش می‌کنیم.

وی افزود: از مدیریت امور مالی انتظارات ویژه‌ای داریم هر چند که تحت فشارهای فراوانی است اما این مدیریت باید سرعت و سلامت کار را مدنظر داشته باشد و این جز با انضباط در فرآیندها، اسناد و رویه‌ها حاصل نخواهد شد.

مهندس دانشی با اشاره به محدودیت‌های منابع مالی گفت: برای اینکه روح جدیدی به مناطق نفتخیز جنوب دمیده شود باید در جهتی کار کرد تا این شرکت در راستای ایجاد منابع مالی جدید به عنوان یک بنگاه اقتصادی واقعی فعالیت کند.

وی افزود: در این راستا تلاش برای کسب اختیارات لازم در حال انجام است و اقداماتی در رابطه با شکوفایی اساسنامه مناطق نفتخیز جنوب صورت گرفته است که باید آن را عملیاتی کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با بیان اینکه مدیریت امور مالی باید تحلیل مالی داشته باشد بیان داشت: باید در این رابطه گروهی انتخاب شوند و برای تمام موضوعات با استفاده از نرم‌افزارهای مربوطه تحلیل رفتار مالی را رصد نمایند و متناسب با این تحلیل‌ها پیشنهاد ارائه دهند.

وی با اشاره به شرایط عمومی کشور گفت: انتظار است که مجموعه سازمان با بهینه استفاده کردن منابع و تلاش مضاعف و همدلی، در پیشبرد امور و رفع مشکلات اهتمام داشته باشند.

مهندس دانشی خاطرنشان کرد: زمانی که سازمان را تحویل گرفتیم از نظر مالی شرایط خوبی نداشت و آقای قربانی در این مدت زحمت زیادی کشیدند که از زحمات خالصانه ایشان تشکر می‌شود و امیدواریم آقای مدملی نیز در ادامه مسیر با یک تحرک بیشتر کارها و مسائل مالی را پیگریی نماید.

در این مراسم حمید مدملی سرپرست مدیریت امور مالی مناطق نفتخیز جنوب اظهار امیدواری کرد با توجه به شرایط کشور و وجود تحریم‌‌ها بتوانیم چالش‌ها و محدودیت‌های مربوط به حوزه مالی را با همکاری همه همکاران برطرف نماییم.

مرتضی قربانی مدیر پیشین امور مالی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در مدت تصدی این مدیریت از جمله افزایش و جذب بودجه جاری، ارائه درخواست‌های تخصیص اسناد سرمایه‌ای، وضعیت پرداخت دستمزد نیروهای ارکان ثالث پس از اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، وضعیت‌درآمدها، صورت‌های مالی و وضعیت حساب‌های بانکی ارائه داد