طرح عفاف و حجاب در ادارات خوزستان اجرایی می‌شود
طرح عفاف و حجاب در ادارات خوزستان اجرایی می‌شود
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، طرح حجاب و عفاف در ادارات و دستگاه‌های خوزستان اجرایی می‌شود.

بهمن شهریاری در جمع خبرنگاران، «رسانه» را بلندگوی نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام و اظهار داشت: دشمنان و تعدادی از افراد نمی‌خواهند رسانه‌ها در استان و یا کشور فعالیت کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان بیان کرد: در جهان غرب اندیشکده هایی برای آسیب رساندن به جایگاه زن و خانواده تشکیل شده و هدف اصلی آن ضربه زدن به پاکدامنی زنان مسلمان و به ویژه در انقلاب اسلامی ایران است.

وی به اجرای طرح حجاب و عفاف در دستگاه‌های اداری اشاره کرد و افزود: این طرح از طرف ستاد کشور ابلاغ شده و در همه دستگاه‌های دولتی اجرایی خواهد شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان با اشاره به ساختار نظام مند پوشش‌ها در ادارات دولتی تاکید کرد: حجاب و پوشش باید ساختار و نظمی پیدا کند و هر ساختار و نظم باید یک جایگاه تعریف شده‌ای داشته باشد.

شهریاری به مسئله امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کنونی اشاره و عنوان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر رسالت‌های متعددی از جمله احیای امر به معروف و نهی از منکر دارد که این امر می‌تواند به عرصه‌های مختلف مثل فعالیت‌های آموزشی، بهداشتی، رسانه و.. ورود کند.