نقش بزرگان عشایر و طوایف بسیار حساس و کلیدی است
نقش بزرگان عشایر و طوایف بسیار حساس و کلیدی است
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: نقش بزرگان و معتمدین عشایر و طوایف مختلف در استان خوزستان بسیار حیاتی و کلیدی است

سردار شاهوارپور در حاشیه نشست بزرگان ومعتمدین شهرستان های آبادان،اروند کنار اظهار داشت: یکی از موضوعات بسیار مهم وحدت و یک دلی بین اقوام مختلف در استان خوزستان به ویژه عزیزان عرب است. 

وی در ادامه بیان کرد: امروز یکی از موضوعاتی که صورت گرفت و در خدمتشان بودیم تکریمی بود که انجام دادند و از مجموعه خدمت گذاران در حادثه ناگوار متروپل دیدار و قدر دانی و از خانواده های که در این حادثه عزیزانشان را از دست دادند تسلیت گفتند. 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با اشاره به حضور مجموعه سپاه در حادثه متروپل اظهار کرد: مجموعه سپاه و بسیج همیشه و در همه حال در خدمت مردم هستند و در حادثه متروپل هم ما با افتخار در کنار مردم خدمت رسانی کردیم تا این مشکل را بتوانیم مدیریت کنیم و توانستیم با تلاش های که صورت گرفت تمام اجساد زیر آوار خارج شود و امروز آرامش نسبی در این منطقه حاکم است. 

شاهوارپور تصریح کرد: همه ما قدردان این مرزداران هستیم که همیشه مستحکم در مقابل دشمن ایستادند و از مرزهای جمهوری اسلامی همواره دفاع کردند. 

فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در پایان گفت: نقش بزرگان عشایر و طوایف بسیار حساس و کلیدی است و البته مردم این منطقه دغدغه های نسبت به آب، بیکاری و رسیدگی های که باید در شهر های آبادان و خرمشهر می شد گلایه دارند و امیدواریم در دولت انقلابی این مشکلات رفع شود.