فعالیت ۱۰۰معدن پروانه دار در خوزستان/نظام مهندسی در توسعه فعالیت معدنی کمک کند
فعالیت ۱۰۰معدن پروانه دار در خوزستان/نظام مهندسی در توسعه فعالیت معدنی کمک کند
معاون استاندار خوزستان گفت: خوزستان در بخش های مختلف دارای معادن خوبی است که اکنون کمتر از نیمی از معاون دارای پروانه استان فعال هستند.به گزارش خبرگزاری آوای دانشجو از اهواز،  آقا رضا فتوحی معاون استاندار خوزستان امروز در بیستمین اجلاس سالانه هیات عمومی سازمان نظام مهندسی معدن ایران در محل هتل پارس اهواز اظهار داشت:  در بخش معدنی ظرفیت خوبی در استان وجود دارد و باید از این ظرفیت ها برای توسعه خوزستان استفاده کنیم
وی افزود: یکی از ظرفیت‌های مهم معدنی خوزستان در بخش دریایی است. باید از ظرفیت فرآورده معادن دریایی استفاده بیشتری کنیم.
معاون اقتصادی استاندار خوزستان بیان داشت: خوزستان در بخش های مختلف دارای معادن خوبی است که اکنون کمتر از نیمی از معاون دارای پروانه استان فعال هستند.
وی با اشاره به فعالیت ۱۰۰معدن در استان گفت: یکی از بخشهای مهم معدن استان در بخش نمک دریایی است که ظرفیت تولید بالایی دارد.
این مقام مسئول ادامه داد: نظام‌مهندسی معدن خوزستان بالغ بر هزار عضو دارد که با این تعداد عضو باید بهره برداری تخصصی در استان انجام شود و اثر گذاری موثری را در تولید ثروت داشته باشیم. 
وی بیان کرد: برای شناسایی معادن شرق و شمال شرق خوزستان باید اقدامات موثرتری صورت گیرد، و از متولیان این بخش خواستاریم با توجه به ارزش افزوده و با کمک شرکت‌های دانش بنیان درآمد زایی خوبی در این بخش ایجاد کنند.
انتهای پیام/۳۴۱