نشست هم اندیشی مسائل و مشکلات امور ورزش شرکت نفت و گاز اروندان
نشست هم اندیشی مسائل و مشکلات امور ورزش شرکت نفت و گاز اروندان

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و‌ گاز اروندان، مورخ ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۱، طی حضور و نشست رییس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران با جمعی از روسا و کارشناسان شرکت نفت و گاز اروندان مسائل، مشکلات و ظرفیت های ورزشی این شرکت مورد بحث و هم اندیشی قرار گرفت. در […]

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و‌ گاز اروندان، مورخ ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۱، طی حضور و نشست رییس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران با جمعی از روسا و کارشناسان شرکت نفت و گاز اروندان مسائل، مشکلات و ظرفیت های ورزشی این شرکت مورد بحث و هم اندیشی قرار گرفت.

در ابتدای این نشست، ناصر فراهانی سرپرست خدمات و پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان با ارائه گزارش عملکردی از فعالیت های مختلف ورزشی و رفاهی کارکنان ، بیان داشت: شرکت نفت و گاز اروندان با داشتن جمعیت زیادی از نیروی های جوان ظرفیت توسعه بیش از پیش برنامه های ورزشی را دارد که این امر باعث سلامت کارکنان و در نتیجه افزایش کار آمدی و نشاط سازمانی خواهد بود.

وی گفت : با بازبینی بودجه سالیانه ورزش شرکت نفت و گاز اروندان و  پشتیبانی اداره کل ورزش شرکت ملی نفت ایران، در خصوص راه اندازی سامانه سلامت محور و تهیه شناسنامه ورزشی برای همکاران و خانواده محترمشان اقدام خواهد شد.

سرپرست خدمات پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان ادامه داد: با‌حمایت های مدیرعامل محترم این شرکت و دیگر مدیریت ها از جمله مدیریت منابع انسانی و امور مالی ، حدود ۹۰ درصد متقاضیان از تسهیلات رفاهی شهرهای مشهد مقدس، چغاخور و محمود آباد استفاده کردند و همچنین استفاده از امکانات و اماکن ورزشی شرکت مناطق نفتخیز جنوب کمافی السابق و برای اولین بار شرکت ملی حفاری ایران فراهم شده است.

در این نشست دکتر افشار رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران، گفت : با حمایت از برنامه های شرکت نفت و‌ گاز اروندان و تلاش برای فراهم نمودن زیر ساخت های ورزشی بیشتر به این شرکت از سوی شرکت ملی نفت ایران، سعی می شود به مسئله سلامت همکاران با محوریت امر ورزش بیشتر از قبل اهمیت داده شود.

در این جلسه روح الله سیاهتیری رئیس امور ورزش شرکت نفت و گاز اروندان با ارائه گزارش عملکرد فعالیت های انجام شده به بیان نقطه نظرات ، چالش ها و پیشنهادات  پرداخت.  

در پایان این جلسه بازدید از طرحهای ورزشی احداث شده از سوی شرکت نفت و گاز اروندان در سنوات گذشته در قالب مسئولیتهای اجتماعی از جمله استادیوم ۱۵۰۰۰ نفری، استخر و‌ سالن چند منظوره، و بازدید از سالن ورزشی واقع در کمپ مسکونی منطقه عملیاتی دارخوین از دیگر برنامه های رییس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت بود.

شایان ذکر است در همین راستا و در جهت هم افزایی شرکت های نفت جنوب و افزایش خدمات رفاهی و ورزشی کارکنان شرکت ، طی مراسمی قرارداد همکاری مابین شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت ملی حفاری ایران منعقد شده و این تفاهمنامه  توسط ناصر فراهانی سرپرست خدمات و پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان و سید سالار محمدنیا مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی ملی حفاری ایران، به امضا رسید.

طبق این تفاهم نامه لیستی از برنامه های مختلف ورزشی این باشگاه جهت بهره مندی کارکنان و خانواده کارکنان شرکت نفت و‌گاز اروندان از این پس در دسترس خواهد بود.