برگزاری دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام(ره) بسیج دانشجویی استان خوزستان
برگزاری دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام(ره) بسیج دانشجویی استان خوزستان
دبیر خواهران دوره طرح خط امام (ره) بسیج دانشجویی از برگزاری دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام(ره) بسیج دانشجویی استان خوزستان خبر داد.

لویمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، در این باره، اظهار داشت: این دوره شامل نیروهای مسئول و جانشین خواهر پایگاه، حوزه‌ها و در بخش رسانه فضای مجازی، گفتمان‌سازی، مطالبه‌گری، فرهنگی اجتماعی و علمی پژوهشی در تهران در حال برگزاری است.

وی افزود: آن دوره شامل مجموعه آموزش دروس تخصصی و فعالیت‌های فرهنگی از جمله، مسابقه ورزشی، کتابخوانی، برگزاری گعده و برپایی موکب در این مدت ۸ روز در منطقه هدف در حال برگزاری است.

دبیر خواهران دوره طرح خط امام (ره) بسیج دانشجویی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری دوره، تربیت و توانمند کردن دانشجویان منتخب شده در مسئولیتی که به عهده دارند است.

لویمی افزود: در حال حاضر تعداد ۱۲۳ دانش پژوه از کلیه دانشگاه‌های استان از جمله دولتی، پیام نور، آزاد اسلامی و علوم پزشکی و دانشگاه‌های مطرح استان شرکت دارند.

وی تصریح کرد: شرایط نفرات شرکت کننده نفرات منتخب حوزه‌های بسیج دانشجویی که ورودی ۱۳۹۹ تا ۴۰۰  دانشگاه‌ها است.

دبیر خواهران دوره طرح خط امام (ره) بسیج دانشجویی افزود: از دیگر شرایط نفرات شرکت کننده، دانشجویان فعال و اعضای شورای پایگاه های دانشجویی که دغدغه کار تشکیلاتی و انقلابی دارند و همچنین با هدف سازماندهی به مسئولیت و تربیت نیروی جوان کارآمد است.