دستور پلمب چند قسمت از کشتارگاه صنعتی اهواز صادر شد
دستور پلمب چند قسمت از کشتارگاه صنعتی اهواز صادر شد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان گفت: در حوزه صنایع جانبی کشتارگاه، دستور پلمب چند قسمت آن تا رفع نواقص صادر شده است.

صادق جعفری چگنی عصر امروز جمعه ضمن بازدید از وضعیت کشتارگاه صنعتی اهواز اظهار کرد: طبق بازدیدهای انجام شده از کشتارگاه صنعتی اهواز در برخی از بخش‌های آن در حوزه محیطی تخلفات بهداشتی مشاهده شده است.

وی افزود: این تخلفات در گذشته نیز اعلام و برخوردهایی هم انجام شده بود؛ قسمت کشتار دام که گوشت در آنجا تولید می‌شود، مشکلات خیلی کمتری داشت که از این حیث با تأییدیه دامپزشکی، مشکلی برای کشتار دام وجود ندارد.

جعفری چگنی با اعلام اینکه مردم در حوزه کشتار و تولید گوشت نگرانی نداشته باشند، ادامه داد: در حوزه صنایع جانبی کشتارگاه، دستور پلمب چند قسمت آن تا رفع نواقص صادر شده است.

وی تأکید کرد: پالایش‌های دامی با رعایت مسائل بهداشتی از طریق شهرستان‌های همجوار به اهواز منتقل تا مشکل کشتارگاه در آینده به نحو مطلوبی برطرف شود.

چگنی تصریح کرد: در خصوص تخلفات بهداشتی نیز تذکرات لازم داده شده و صیانت از سلامت شهروندان و تأمین گوشت در شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان گفت: در مجموع تصمیم گرفته شده تا بخش‌هایی که تخلفات کمتری دارند مانند کشتار دام هر چه سریع‌تر نواقص برطرف شوند و قسمت‌هایی که تخلفات زیادی داشتند با دستور قضائی نسبت به پلمب آنها اقدام شد.