پایان هفت سال تنش آبی در روستای فیروزآباد دزفول
پایان هفت سال تنش آبی در روستای فیروزآباد دزفول
مدیر آبفا منطقه دزفول از رفع مشکل تامین آب آشامیدنی روستای فیروزآباد بخش سردشت دزفول و پایان هفت سال آبرسانی با تانکر به این روستا خبر داد.

به نقل از روابط عمومی آبفا منطقه دزفول، حسین سعادتی فر روز شنبه ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: پس از پیگیری مدیرعامل آبفا خوزستان و افتتاح طرح آبرسانی به روستای کهنک دزفول شامل احداث و تجهیز یک حلقه چاه و بکارگیری ۱۰ کیلومتر لوله‌گذاری تا مخزن تامین آب، موضوع رفع مشکل آب آشامیدنی روستای فیروزآباد نیز در دستور کار معاونت بهره‌برداری آبفا خوزستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه آبرسانی به این روستا در این مدت با تانکر انجام می‌شد، افزود: با اقدام ۴۸ ساعته اکیپ‌های عملیاتی بهره‌برداری روستایی آبفا منطقه دزفول با انشعاب‌گیری از خط ۱۰ کیلومتری روستای کهنک عملیات آبرسانی به روستای فیروزآباد انجام شد.

مدیر آبفا منطقه دزفول تصریح کرد: در این عملیات با اجرا و بکارگیری ۲۰۰ متر لوله‌گذاری از نوع پلی‌اتیلن ۱۱۰ میلیمتر خوشبختانه آبرسانی به روستای فیروزآباد بخش سردشت انجام و ۲۰۰ خانوار از نعمت آب آشامیدنی بهره‌مند شدند.

وی از پیگیری و مساعدت مدیرعامل آبفا خوزستان، معاونت بهره‌برداری و توسعه آب آبفا خوزستان و دهیاری روستای فیروزآباد برای تامین ماشین‌آلات حفاری، قدردانی کرد.