دشمن به دنبال تجزیه ایران و تبدیل کشور به سوریه و عراق است
دشمن به دنبال تجزیه ایران و تبدیل کشور به سوریه و عراق است
دزفول- فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: دشمن با ایجاد اغتشاش به دنبال تجزیه ایران و تبدیل کشور به سوریه و عراق است اما همچون همیشه موفق نخواهد شد.

سردار حسن شاهوارپور عصر امروز شنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستاهای بخش شهیون و سردشت دزفول که در مسجد روستای المهدی برگزار شد، اظهار کرد: سپاه خوزستان از دو سال پیش تاکنون پیگیر رفع مشکلات آبی روستاهای محروم استان است که این هدف در دولت سیزدهم جدی تر شده و شتاب بیشتری گرفته است.

وی افزود: تاکنون در بیش از ۱۶ شهرستان خوزستان طرح‌های آبرسانی اجرا شده و یا در حال اجرا هستند و ۳۶۱ کیلومتر لوله کشی آب در روستاهای خوزستان انجام شده است. قرارداد اولیه ما در این طرح آبرسانی شامل ۱۸۹ روستا بوده که تاکنون آبرسانی به ۱۲۰ روستا انجام شده است.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با بیان اینکه در شمال شهرستان دزفول ۷۳ روستا دچار مشکلات آبی هستند، عنوان کرد: عملیات اجرایی آبرسانی به این روستاها امروز آغاز شده و از امروز عملیات اجرایی آبرسانی به ۳۴ روستای محروم در بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک نیز آغاز شد که امیدوار هستیم ظرف زمان مقرر آب شرب سالم به این روستاها برسد.

سردار شاهوارپور با بیان اینکه مردمان روستایی لایق برخورداری از بهترین زیرساخت‌ها هستند، افزود: اگر می‌خواهیم روستایی در روستا بماند و تولید کند باید به دنبال فراهم کردن زیرساخت‌ها و رفع مشکلات آنها باشیم.

وی بیان کرد: علاوه بر آمادگی‌های نظامی و پیشرفت‌های سپاه که مد نظر مقام معظم رهبری است در بخش محرومیت زدایی نیز توفیقاتی توسط سپاه حاصل شده که آبرسانی به روستاهای محروم خوزستان از جمله این توفیقات است.

سردار شاهوارپور در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: امیدوار هستیم با خدمات رسانی و اعتماد سازی میان مردم بتوانیم توطئه‌های دشمنان را که به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم هستند، خنثی کنیم.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال جدا کردن حاکمیت از مردم است، اضافه کرد: دشمنان در تلاش هستند با فضاسازی رسانه‌ای مسموم و با همکاری عوامل خودفروخته که صرفاً زبان آنها فارسی است اما اجیر شده‌اند و تمام وجودشان در اختیار دشمنان در خارج از کشور است، ایران را تجزیه و به سوریه و عراق تبدیل کنند اما قطعاً این یک خیال واهی است.

سردار شاهوارپور ادامه داد: دشمنان با مشاهده جنازه در خیابان‌های ایران و آتش سوزی‌ها خوشحال می‌شوند که انتشار گسترده تصاویر این چنینی گواه این ادعاست اما قطعاً با بصیرت و هوشیاری مردم همچون همیشه مانع تداوم خوشحالی آنها خواهیم شد.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با بیان اینکه مردم ایران همواره در بزنگاه‌ها در کنار نظام بوده‌اند، تاکید کرد: اعتراض در زمینه‌های مختلف در همه دنیا امری طبیعی است اما آن عده‌ای که این اعتراض‌ها را به اغتشاش تبدیل می‌کنند باید بدانند که مردم ایران و نیروهای مسلح قاطعانه در مقابل آنها خواهند ایستاد و قطعاً به کوری چشم دشمنان با همراهی مردم، ایران اسلامی را بهتر و بیشتر از گذشته خواهیم ساخت.