نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حوادث اخیر گفت: طبق برنامه طراحی شده از سوی دشمن، هدف اصلی آنها ضربه زدن به دین مردم است.

آیت الله محسن حیدری در گفت‌وگویی رسانه‌ای ضمن محکومیت حادثه اهانت و تعرض به «ناصر کرمی» از علمای برجسته اهواز که روز گذشته رخ داد، بیان کرد: پیام این حادثه و حوادث مشابه آن در جاهای دیگر این است که طبق برنامه طراحی شده از سوی دشمن، هدف اصلی آنها ضربه زدن به دین مردم است، از این رو می‌بینیم که حرکاتی مثل توهین و تعدی به مقدسات، زنان محجبه، مساجد، قرآن و روحانیت انجام می‌دهند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: برای توهین کنندگان نیز شخصی که عمامه بر سر دارد، مهم نیست بلکه مهم توهین به عمامه است که نماد اسلام است.

وی در رابطه با خطر پشت پرده حوادث اخیر اظهار کرد: آمریکا در پشت پرده به خیال خود می‌خواهد با تحریک هرچه بیشتر اغتشاشگران، اغتشاشات را گسترش دهد که نیروهای انتظامی را مجبور به برخورد قوی‌تر کند و از این طریق ایران را تبدیل به سوریه‌ای دیگر کند و جنگ داخلی در ایران راه بیاندازد؛ این در حالی است که ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان دادند که دست آمریکا را خوانده‌اند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: از همه مردم و مسئولان درخواست می‌شود به هشدارها دقت کنند تا در دام حیله‌های آمریکا نیفتند.