عیادت نماینده مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب از حادثه دیدگان شرکت نفت گچساران
عیادت نماینده مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب از حادثه دیدگان شرکت نفت گچساران
در پی حادثه تلخ و ناگواری که چند روز پیش در شرکت نفت و گاز گچساران رُخ داد و مُنجر به جانباختن یکی از کارکنان خدوم شرکت نفت و زخمی شدن دوتن دیگر شد، سعید آتشبار رییس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به نمایندگی از مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل این شرکت با خانواده کارمند مرحوم و مجروحین این حادثه دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نفت‌ خیز، بر این اساس نماینده مدیرعامل شرکت‌ ملی مناطق نفت خیز جنوب، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و جمعی از مدیران صنعت نفت ضمن حضور در مراسم تشییع مرحوم عنایت الله عزیزیان زاده در منزل آن مرحوم حضور یافته و با خانواده محترم شان ابراز همدردی کردند.

آتشبار در این دیدار با تسلیم پیام تسلیت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به خانواده، بستگان و کارکنان صنعت نفت و با اشاره به تاکید مهندس دانشی مبنی بر رسیدگی سریع به وضعیت خانواده آن مرحوم، اظهار داشت: این حادثه تلخ غم بسیار سنگین و بزرگی برای صنعت نفت است و از خدای متعال صبر جزیل برای خانواده عزیزیان زاده خواستاریم.

سعید آتش بار افزود: با تمام توان در کنار خانواده عزیزیان زاده و حادثه دیدگان هستیم و از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

نماینده مدیرعامل مناطق نفت ‌خیز جنوب با تقدیر و تشکر از سعه صدر خانواده عزیزیان زاده گفت: این صبر نشان از بزرگواری این خانواده است که در چنین شرایطی به مجموعه صنعت نفت کمک کرده اند.

در ادامه مراسم هیئت شرکت ملی مناطق نفت‌ خیز جنوب در بیمارستان نفت گچساران حضور یافت.

مهندس آتشبار در عیادت حادثه دیدگان این واقعه تلخ ضمن ابراز تأسف، گفت: مجموعه مدیران مناطق نفت ‌خیز جنوب و گچساران آماده ارائه کمک های لازم جهت بهبودی حادثه دیدگان هستند.

وی با آرزوی سلامتی برای این دو عزیز ادامه داد: با دستور مدیرعامل مناطق نفت ‌خیز جنوب تمامی امکانات پزشکی فراهم شده است و آماده هر گونه همکاری هستیم.