تفاهم همکاری جهاد دانشگاهی و نفت و گاز اروندان
تفاهم همکاری جهاد دانشگاهی و نفت و گاز اروندان
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: جهاددانشگاهی خوزستان اثرات مثبتی در بحث ارتقاء فناوری، به روز کردن و شکوفایی صنعت در خوزستان داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، عبدالله عذاری اهوازی امروز، ۱۹ بهمن ماه در حاشیه امضای تفاهم نامه شرکت نفت و گاز اروندان و جهاد دانشگاهی خوزستان، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی خوزستان از دیرباز اقدامات و تلاش‌های بسیار خوبی را در بحث‌های خودکفایی برای صنایع کشور انجام داده است.

وی افزود: خوشبختانه این اقدامات جهاد دانشگاهی خوزستان اثرات مثبتی در بحث ارتقاء فناوری، به روز کردن و شکوفایی صنعت در خوزستان داشته است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: جهاد دانشگاهی یک مجموعه بسیار توانمند و پرتلاش است و تفاهم منعقد شده برای استفاده از خدمات جهاد دانشگاهی در بحث فناوری است.

در ادامه این نشست رحیم امیری، سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان گفت: جهاد دانشگاهی خوزستان آمادگی کامل دارد در حوزه‌های شیمی، مکانیک و برق و پروژه‌های بین رشته‌ای با اولویت بومی‌سازی تجهیزات و قطعات وارداتی با دیگر شرکت‌های کشور همکاری داشته باشد.

وی افزود: سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان این ریسک را می‌پذیرد تا بخش پژوهشی کار را به عهده بگیرد و در مقابل شرکت‌ها در خرید تضمینی آنچه تولیدشده به ما کمک کنند تا بتوانیم دانش را هدفمند در اختیار صنعت قرار دهیم.