مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان: با ۱۰۰ درصد ظرفیت تولید و جبران کاهش تکلیفی همه اهداف تولیدی شرکت نفت و گاز اروندان در سال ۱۴۰۱ محقق شد
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان: با ۱۰۰ درصد ظرفیت تولید و جبران کاهش تکلیفی همه اهداف تولیدی شرکت نفت و گاز اروندان در سال ۱۴۰۱ محقق شد

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان،(دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱) جلسه پیش بینی بهره دهی پنج ساله چاه های شرکت نفت و گاز اروندان و پیش بینی تولید نیمه اول سال ۱۴۰۲، با حضور مدیرعامل، مدیران و روسای این شرکت در منطقه عملیاتی دارخوین برگزار شد. در ابتدای این نشست مهندس عذاری اهوازی […]

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان،(دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱) جلسه پیش بینی بهره دهی پنج ساله چاه های شرکت نفت و گاز اروندان و پیش بینی تولید نیمه اول سال ۱۴۰۲، با حضور مدیرعامل، مدیران و روسای این شرکت در منطقه عملیاتی دارخوین برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهندس عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان ضمن قدردانی تلاش شبانه روزی همه کارکنان در رشد، نگهداشت و تحقق اهداف تولیدی شرکت بیان داشت: شرکت نفت و گاز اروندان خوشبختانه با ۱۰۰ درصد ظرفیت تولید خود، ضمن جبران سریع لغو کاهش تکلیفی تولید، بطور کامل اهداف و برنامه ها تولیدی موظف را توانست در سال ۱۴۰۱ محقق کند.

وی افزود: در راستای اقدامات حفظ، نگهداشت و افزایش تولید در سال ۱۴۰۲ نیز در کنار مجموعه ایی از اقدامات، برنامه ریزی فعال شدن ۶ تا ۸ دکل حفاری انجام گرفته و برنامه حفاری ۲ چاه جدید و اتمام تعمیرات سه چاه در منطقه دارخوین، تعمیرات ۶ چاه جدید در میادین مختلف، انجام ۸۰ عملیات ترمیمی چاه ها و تکمیل خطوط لوله جریانی و تاسیسات سطح الارضی ۵ چاه تکمیل شده دارخوین در دستور کار قرار دارد.

عذاری اهوازی اظهار داشت: افزایش تولید و رشد شرکت زمانی مستمر و پایدار محقق می شود که در همه ابعاد به شکل متوازن رشد حاصل شود و در این مسیر شاخصه های مختلفی مانند، آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص با برگزاری دوره های تخصصی رده بالا، نگهداشت نیروی انسانی نخبه با تقویت شرایط رفاهی و خدماتی و ترویج رویکردهای فناورانه و نوآور باید مورد توجه بیشتر قرار گیرند.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان ادامه داد: طی یکسال گذشته اقدامات خوبی در مدیریت پژوهش و فناوری صورت گرفته، لکن همه ارکان سازمان لازم است رویکرد فکری نوآورانه داشته باشند و ریسک پذیر باشند و اگر ریسک پذیری در تصمیم گیران شرکت وجود نداشته باشد هر حرکتی متوقف خواهد شد زیرا هر فعلی به نوبه خود ریسک دارد.

عذاری اهوازی با اشاره به مشهود بودن تلاش شبانه روزی مدیریت امور حقوقی اظهار داشت: در زمینه حقوقی نیز نیاز به حدف و اصلاح قوانین کهنه ای است که موانع تحول صنعتی شده اند، از لحاظ حقوقی و قانونی پیگیری و بستر سازی مناسب خیلی از موانع تولید و رشد را مرتفع و سرعت اقدامات را افزایش و هزینه ها را کاهش خواهد داد.

وی ادامه داد: افزایش تحرک سازمانی بیشتر در خیلی از بخش ها لازم است، مانند وجود بانک های اطلاعاتی جامع و بر خط جهت کسب اطلاع و گزارشات لحظه ایی منابع شرکت، تحول بیشتر در استفاده از کالاهای مازاد، وجود رویه ایی نظام مند جهت ارائه گزارشات ارزیابی عملکرد از تمامی بخش ها و واحد های سازمان، کار و مطالعه جدی تر روی مناطقی که پتانسیل رویداد حوادث را دارند و همچنین تقویت توانایی تعمیرات سریع خطوط لوله و اقدامات جلوگیری از بروز نشتی با استفاده از توپک رانی هوشمند.

در ادامه این نشست مدیر، روسا و کارشناسان مدیریت امور فنی و واحد های تولیدی به ارائه گزارشی از شرایط چاه ها و مخازن یک به یک میادین شرکت پرداختند، و با اتخاذ تصمیمات لازم جهت تحقق اهداف، گزارشات و پیش بینی های تولید را مورد بحث و گفتگو قرار دادند.