چرخیدن چرخ تولید در خوزستان
چرخیدن چرخ تولید در خوزستان
98 واحد تولیدی در خوزستان به چرخه تولید بازگشت رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: با تلاش ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری خوزستان در سال جاری، ۹۸ واحد صنعتی راکد در استان به چرخه تولید بازگشت که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، بیش از ۱۰۰ درصد پیشرفت داشته است.

به نقل از مرکز رسانه دادگستری خوزستان، علی دهقانی با اشاره به تاکیدات رئیس قوه قضائیه مبنی بر “حمایت از تولید و سرمایه گذاری مشروع” ، اظهار داشت: حمایت قضایی از تولید و اشتغال یکی از موارد مورد تاکید در سند تحول قضایی است که اجرای این سیاست به طور جدی در استان خوزستان در حال انجام است.

وی گفت: استان خوزستان ظرفیت بالایی در زمینه تولید و اشتغال دارد و نباید اجازه داد مشکلات موجود، مانع شکوفایی اقتصادی در این استان شود.

دهقانی خاطرنشان کرد: هر جا مانعی برای توسعه واحدهای صنعتی وجود داشته باشد، دستگاه قضایی در جهت توسعه اشتعال و تولید، به آن ورود می‌کند.

وی گفت: سرمایه‌گذار و تولیدکننده نیاز به حمایت دارد و باتوجه به ظرفیت عظیمی که در استان خوزستان وجود دارد، همه مسئولان استان باید در حمایت از تولید گام بردارند و زمینه‌ پیشرفت تولید و اشتغال را فراهم کنند.

دهقانی تصریح کرد: این حمایت‌ها می‌تواند در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی موثر باشد و با تامین قطعات در داخل، به خودکفایی صنعتی کشور بینجامد.