حضور خدام رضوی در خوزستان
حضور خدام رضوی در خوزستان
همزمان با دهه کرامت کاروان زیر سایه خورشید خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید وارد استان خوزستان شد و با حضور در مرقد مطهر علی بن مهزیار اهوازی مورد استقبال مردم خونگرم این استان قرار گرفتند.

گزارش اوای دانشجو از اهواز، همزمان با دهه کرامت کاروان زیر سایه خورشید خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید وارد استان خوزستان شد و با حضور در مرقد مطهر علی بن مهزیار اهوازی مورد استقبال مردم خونگرم این استان قرار گرفتند.

این کارروان که حامل پرچم متبرک حرم و بارگاه رضوی است پس از ورود، در اولین برنامه خود در مرقد مطهر علی بن مهزیار اهوازی حضور یافتند. در این مراسم، جمعی از عاشقان و شیفتگان امام عشق و مهربانی حضرت رضا (ع) حضور داشتند. اجرای شعرخوانی، مدیحه‌سرایی و سخنرانی خادم رضوی از جمله برنامه‌های این مراسم بود که مورد توجه زائرین قرار گرفت.

اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی، سرکشی از زندانیان، خانواده‌های نیازمندان، خانه سالمندان، دیدار با خانواده‌های شهدا و عالمای این استان، حضور در جشن‌های مردمی و محلات و پادگان‌ها، عیادت از بیماران و توزیع هدایای متبرک آستان قدس رضوی از جمله برنامه‌های کاروان زیرسایه خورشید در سطح استان خوزستان است.