بزرگترین تاسیسات، سدها و نیروگاه‌های برق آبی در خوزستان قرار دارد
بزرگترین تاسیسات، سدها و نیروگاه‌های برق آبی در خوزستان قرار دارد
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: تقریبا ۴۰ درصد دارایی‌های فیزیکی وزارت نیرو در خوزستان است.

عباس صدریان فر در مراسم آغاز به کار میز خدمت وزارت نیرو که امروز، ۶ اردیبهشت ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: این ویژه برنامه از سری برنامه‌های ستاد ارتباطات مردمی سفر ریاست جمهوری به استان خوزستان است که از امروز چهارشنبه تا جمعه آماده ارائه خدمت به مردم است.

وی افزود: در راستای سیاست‌های دولت مردمی، وزارت نیرو نگاه ویژه‌ای به ارتباط بدون واسطه با مردم دارد و از این رو افتتاح میز خدمت وزارت نیرو گام مهمی در خدمت‌ رسانی به مردم خوزستان است.

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: بخشی از موفقیت‌های حوزه صنعت آب و برق در خوزستان به دلیل همدلی میان مدیران این حوزه است و امیدواریم این همدلی و همراهی ادامه‌دار باشد تا بتوانیم بخشی از مشکلات مردم را حل کنیم.

صدریان فر عنوان کرد: یک سوم آب‌های کشور و بیش از ۱۵ درصد تولید برق کشور در استان خوزستان است. همچنین شبکه‌های توزیع برق خوزستان از گستردگی بسیار بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه تقریبا ۴۰ درصد دارایی‌های فیزیکی وزارت نیرو در خوزستان است، افزود: بزرگترین تاسیسات، سدها و نیروگاه‌های برق آبی در خوزستان قرار دارد و افتخار می‌کنیم تامین‌کننده معیشت و رفاه مردم هستیم.

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: امیدواریم میز خدمت وزارت نیرو در حاشیه سفر هیات دولت به استان، در گره‌گشایی از مشکلات اساسی مردم در حوزه آب و برق نقش‌ موثری داشته باشد.