به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، داریوش بهارلویی مدیر نوآوری ، توسعه فناوری و پژوهش های کاربردی سازمان آب وبرق با اعلام این خبر گفت: با توجه به برخی برنامه ها و هماهنگی ها ، نمایشگاه پژوهش و فناوری خوزستان با تاخیر و در اواخر دی ماه در محل دائم نمایشگاههای بین […]

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، داریوش بهارلویی مدیر نوآوری ، توسعه فناوری و پژوهش های کاربردی سازمان آب وبرق با اعلام این خبر گفت: با توجه به برخی برنامه ها و هماهنگی ها ، نمایشگاه پژوهش و فناوری خوزستان با تاخیر و در اواخر دی ماه در محل دائم نمایشگاههای بین المللی اهواز از روز دوشنبه ۲۶ دی افتتاح و به مدت سه روز به فعالیت ادامه می دهد .

بهارلویی افزود:بر اساس برنامه اعلام شده ساعت بازدید از نمایشگاه پژوهش و فناوری ۹ صبح لغایت ۱۲ ظهر و ۱۶ لغایت ۲۰ شب می باشد.

مدیر نوآوری ، توسعه فناوری و پژوهش های کاربردی سازمان آب وبرق با اشاره به حضور موفق این مدیریت در نمایشگاه وزارت نیرو در اواخر آذر ماه بیان کرد: در نمایشگاه استانی نیز سعی می شود بیشترین تعاملات با دانشگاه ها ، محققان و شرکت های دانش بنیانی که در محدوده استان خوزستان هستند برقرار و رایزنی های لازم صورت گیرد .

وی تصریح کرد:هدف اول سازمان آب وبرق خوزستان استفاده از توان علمی داخل استان و حمایت از نیروهای جوان ، خوش فکر، خلاق و آینده دار است .

مدیرنوآوری، توسعه فناوری و پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان تاکید کرد: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای ارائه دستاوردهای تحقیقاتی و داد و ستد علمی می باشد که حضور همکاران سازمان آب و برق خوزستان و بازدید از نمایشگاه می تواند آنها را با فعالیت های گسترده تحقیقاتی سایر سازمان ها نیز آشنا سازد .