پیام مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
پیام مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: بسمه تعالی فلسفه وجودی همه مسئولان، خدمت به مردم است. مقام […]

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

فلسفه وجودی همه مسئولان، خدمت به مردم است.

مقام معظم رهبری”مدظله العالی”

آغاز شهریور ماه به نام هفته دولت یادآور سالروز شهادت دو اسوه اخلاص و عمل است که در راه خدمت به آرمان های والای انقلاب، نهایت همت خود را به کار گرفتند تا آنجا که جان خویش را بر سر ارزش های آن نهادند. هفته دولت فرصت ارزشمندی است تا فعالیت‌ ها و تلاش های دولت را منعکس کرد، و از خدمتگزارانی که بیشترین تلاش و مساعی خود را برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رضایتمندی مردم بکار گرفته اند، تقدیر به عمل آید.

شرکت نفت و گاز اروندان طی دو سال دولت مردمی سیزدهم، در یک تلاش جمعی موفق بوده برنامه های ترسیم شده از سوی صنعت نفت کشور را در جهت بهره برداری حداکثری از میادین نفتی غرب کارون تحقق بخشد، و ضمن اهتمام ویژه به حفاظت از محیط زیست، در تحقق مسئولیت های اجتماعی نیز گام های اثرگذار بردارد.

اینجانب با تکریم یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرا رسیدن هفته دولت را گرامی داشته، و این ایام را در پاسداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان، بخصوص کارکنان خدوم و تلاشگر شرکت نفت و گاز اروندان ارج می نهم، امیدوارم با خدمتی خالصانه بتوانیم در توسعه این سرزمین نقش موثری ایفا نماییم.

عبدالله عذاری اهوازی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان