عبدالرضا سیفی در آیین افتتاح نمایشگاه عکس «آبادان، روایت همدلی» که ۲۲ تیرماه در اهواز برگزار  شد، با بیان اینکه در همه کشورهای جهان بحران ها اتفاق می‌افتد، اظهار کرد: حادثه متروپل بسیار تلخ بود چرا که بسیاری از کشته شدگان جوان و سرمایه‌های این مملکت بودند که به واسطه سلسله اشتباهات گذشته جان خود […]

عبدالرضا سیفی در آیین افتتاح نمایشگاه عکس «آبادان، روایت همدلی» که ۲۲ تیرماه در اهواز برگزار  شد، با بیان اینکه در همه کشورهای جهان بحران ها اتفاق می‌افتد، اظهار کرد: حادثه متروپل بسیار تلخ بود چرا که بسیاری از کشته شدگان جوان و سرمایه‌های این مملکت بودند که به واسطه سلسله اشتباهات گذشته جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان وی افزود: چه چیزی در فرهنگ ما وجود دارد که علی‌رغم این اتفاقات تلخ مفاهیم ارزشمندی در آن میبینم.

سیفی با بیان اینکه این تصاویر مفاهیم بسیاری در آن‌ها است، گفت: این فرهنگ ایرانی اسلامی است که می‌تواند چنین محتوایی در خود پرورش دهد.

معاون سیاسی استاندار خوزستان ادامه داد: افراد می دانستند ساختمان هر لحظه امکان ریزش دارد اما باز هم برای خروج افراد زیر آوار تلاش می‌کردند.

سیفی افزود: یکی از فرصت‌هایی که در بحران‌ها ایجاد می‌شود همین است که یک فرهنگ در کشور تعالی می یابد.

وی تصریح کرد: خوزستان فقط یک استان نیست بلکه بخشی از وجود مردم ایران است.

معاون سیاسی استانداری خوزستان گفت: بسیاری از مردم از دور دست‌ترین نقاط عزیزترین فرزندانشان را در این آب و خاک از دست داده‌اند.

سیفی تاکید کرد: وقتی بحرانی در خوزستان اتفاق می‌افتاد یک مادر شهید بیشتر دلش می‌سوزد چرا که فرزند خود را در این استان تقدیم اسلام کرده است.